Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme / Sara Kapo poston foto gjatë ak.tit s3k.ual, komenti i Ema Andreas na lë pa fjalë

Sara Kapo poston foto gjatë ak.tit s3k.ual, komenti i Ema Andreas na lë pa fjalë

Vajza e aktores së njohur Ema Andrea është një person i famshëm edhe ndryshe nga e ëma ka vendosur të qëndrojë jashtë botës së televizionit.Sara Kapo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që poston apo me faktin që në çdo intervistë flet pa dorashka.Shpesh herë fotot e saja janë vënë në qendër të kritikave për shkak të imazheve dhe mesazheve që ato përcjellin.Së fundmi, Sara ka postuar disa foto tepër provokative, ku shfaqen disa momente gjatë akteve seksuale. Komentet në këto foto janë të shumta, por midis tyre spikat ai i Emas, e cila ndihet krenare për të bijën….ja postimi i saj ne instagram, Shtiyp R3kl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.