Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Kurti E T.rond.it Milaim Zeken, I Po.ston Foto In’time: Ti Veq Mas Gr.ave T Mart.ume Vrapon, Je Nje…

Milaim Zeka njihet për gjuhën ndonjëherë ‘vulgare’ që ka. Ai paraqitet në audiencë me atë shprehje të të folurit, shkruan albanews.chPas gazetarisë ai i’u fut politikës duke u acaruar me kundërshtarët e tij politikë. Së fundmi në Facebook qarkulloi një foto e tij me një bjondinë italiane.Ne vazhdim shikojeni fotografine, …

Read More »

Kjo Ka.merë E Fshehur Ka Ndarë Shumë Çi.fte, Ja Si E Pë.sojnë Me.shkujt

Kamerat e fshehura të “Just for Laugh s” janë shumë të popullarizuara. Një kamerë e fshehur e realizuar nga shou televiziv “Just for Laugh s”, ka bërë që shumë çifte të grinden ashpër, por edhe të ndahen.Kamera e fshehur, ka më shumë se 46 milionë shikime në YouTube prej se …

Read More »

Familja E Bu.rrit I Kishte Vendosur Ka.mer Të Fshehtë Nu.ses Së Dj.alit, Dhe E Kapin Me Da.shnorin Në Kr.evat

Me zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur”, ka ardhur dëshmia për një tradhti bashkëshortore, por më e keqja është ajo e marrëdhënieve të konsumuara në sy të dy fëmijëve të mitur 9 dhe 5 vjeç. Familja Nacaj nga ka qenë ajo që ka denoncuar …

Read More »

Bleona Qerreti: ‘Kry.emin.stri Rama Më Ftoi Në Z.yre, Më Pas Fi.lloi Të Më Pr.ek Dhe..’

Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të këngëtarja do përmendë me emra konkret politikanët apo njerëz të famshëm që e kanë ngacmuar, i kanë propozuar etj.Libri është e sigurt që do shkaktojë shumë reagime, por …

Read More »

Vajza e Sabianit ‘çm3nd fansat’, zbërthen zinxhirin e pa.ntallonave duke tr3guar më tepër se duhet

Keisi, vajza e këngëtarit Sabian, është shumë e komentuar jo vetëm pasi jo vetëm është e famshme falë babait të saj por edhe për shkak të fotove të nxehta që poston në Instagram.Në foton e fundit të postuar, Keisi ka ulur pantallonat dhe ka treguar pak më shumë seç duhet …

Read More »

FLET TU.RIST.JA IT.ALIAN.E: VI CDO VIT NË SHQIPËRI VETËM TË NG.OPEM ME K…ME.NDJA ME SHKON TE VIJ EDHE DY HER NE VIT

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga Italia, para 5 vitesh erdha në Shqiperi për të vizituar Shqipërinë, por prej asaj dite mendjen e kam vetem te Shqipëria sepse më ndodhen shumë gjëra të bukura,po ashtu dua tju tregoj edhe ngjarjën që më ndodhi në qytetin e Tiranës ishte …

Read More »

Nëna Shqiptare Sh.et Të B.ijen Për Lek Tek Sh.oku, De.tyron Të Fl.ej Me To

Mami donte të më lidhte me shokun e të dashurit të saj dhe ai do t’i jepte 100 mijë lekë”. Kështu deklaroi Xhuliana Karaj, e cila ishte sot bashkë me babain e saj, Alfredin, në një rrëfim “live” për emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”. 16-vjeçarja tregon në një …

Read More »

Ja Çfarë Më Bën Ko.msh iu Kur Nuk Është Bu.rri Në Shtëpi… Pamje

Bëra 20 vjet martesë,dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen.Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën.kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri,ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot.Kur mua nuk ma …

Read More »

Jam 24 Vj.ecare Dhe Jetoj Ne Perëndim. I Kisha Pr.ovuar Të Gjitha Me Me.shkuj.. Por Jo Edhe Me…

Jam 24 Vjecare Dhe Jetoj Ne Perëndim. I Kisha Provuar Të Gjitha Me Meshkuj. cdo femer deshiron qe mashkulli i saj te ja fut gishtat, kur flasim per futje te gishtave e kam fjalen per nje mashkkull e forc te madhe. mirepo mashkulli im i ri nuk eshte aspak ashtu …

Read More »