Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Gjëra të tu.rpsh.me që ndodhin ndërsa bëjmë s3k.s. Numri 3 dhe 4 ta heqin tr.urin, por ato janë normale dhe natyrale

Nuk mund ta mohoni: Të paktën një nga këto gjëra ka ndodhur me ju ose me partnerin tuaj. Siç e dini mirë, gjatë marrëdhënies se.k.suale duhet të fokusohemi dhe të shijoni momentin.Për fat të keq, megjithatë, ka disa gjëra të sikletshme që shpesh ndodhin kur bëni dashuri dhe që prishin …

Read More »

Harrojeni paral.ojën, kë.naqësia e fe.mrave gjendet në këtë p.ikë. Dhurojini gr.uas orga*ma të çm.endura

“Tani e tutje harrojeni paralojën, çelësi i kënaqësisë se.ks.uale te femrat gjendet në trurin e tyre!” – konstatojnë shkencëtarët e Universitetit të Otavës.Nëpërmjet një studimi të madh ata kanë intervistuar femrat të cilat kanë vështirësi në arritjen e orgaz.mës dhe kanë zbuluar që tek ato nuk ndikon as zgjatja e …

Read More »

U pëlqen eg.ër, si ta bëni atë të çm.endet në sht.rat. Sekreti për çdo shenjë horoskopi

Dashi vepron në mënyrë istinktive, atyre nuk u pëlqen që të luten në shtrat. Janë të nxehtë nga natyra dhe u pëlqen një raport se ksual i egër, në vende të pazakonta mundësisht duan të ndjejnë edhe pak rrezikun në mënyrë që të arrijnë kulmin e ek sitimit.Demi është pak …

Read More »

Pamjet Kjo është n.ëna që e ç.oi va.jzën para 6 me.shk.ujve të zhv.eshur, arsyeja i ka irr.ituar keq të gjithë

Pamjet Kjo është n.ëna që e ç.oi va.jzën para 6 me.shk.ujve të zhv.eshur, arsyeja i ka irr.ituar keq të gjithë Një nënë 45 vjeçare ka menduar që ti bëjë një dhuratë shumë të çuditshme vajzës së saj për ditëlindjen e 21.Ajo i ka sjellë asaj 6 meshkuj që t’i bënin …

Read More »

Ju tregoj çfarë i ndodh “zo.gut” kur nuk bën më ma.rrëdh.ënie s3ks.uale

Është një shqetësim gjithnjë e më i shpeshtë për të ditur, çfarë ndodh saktësisht në trup kur një grua ndalon së qenuri se.ksualisht aktive? Mitet që janë ndërtuar rreth kësaj pyetjeje janë shumë dhe mund t’ju bëjnë të besoni se jeni në rrezik që të mos keni një jetë aktive.Ne …

Read More »

Burri sheh sk.enën e p.ë.shtirë, si bënin s*ks në ba.llkon çi.fti i sh.fandaksur (video)

Një çift në Barcelonë është filmuar duke kryer marredhenie intime në tarracën e pallatit të tyre.Kjo ka ndodhur ne mes të ditës ne qytet. Ata nuk e kane vrare aspak mendjen qe pamja ishte e dukshme për të gjithë komshinjtë.Pamjet e filmuara janë hedhur më pas në rrjet, duke u …

Read More »

Shq.iptarja Në Gje.rmani E Tra.dhton Bu.rrin Për Një Dj.alë Nga Kosova

Shqiptarja në Gjermani e tradhton burrin për një djalë nga Kosova Një burrë nga Kosova i cili jeton ne Gjermani ka publikuar mesazhet e gruas se tij duke komunikuar me një djalë i cili jeton ne Kosovë.Ai ka treguar te gjitha mesazhet qe gruaja e ti i ka dërguar ne …

Read More »

Be.fasia E Radhës E Kall Ashit: I Futet Po.litik.ës Kosovare – Ja Cila Parti E

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka, gjatë intervistës dhënë në T7, ka paralajmëruar hyrjen në politikë të dy këngëtareve, Morena Tarakut, e Ka llashit. “Më mirë është që Kuvend të jenë deputet Morena e Kallashi se sa këta deputet që i kemi në …

Read More »

Erik Fullani Ka.pet M.AT Duke U Pu.thur Me Një Fe.mër

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë. Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është …

Read More »

Çi.fti ‘Kapet M.at’ Duke Bë.rë Da.shuri Në Parkun E Gërmisë Në Prishtinë

Parku i Gërmisë sot priti e përcolli një numër të madh qytetarësh nga e gjithë Kosova. Prishtina u zbraz, por ky park i qytetit sot u mbingarkua me njerëz të grup-moshave të ndryshme të cilët konsiderojnë se kjo ditë duhet festuar duke u mbledhur aty. Fytyra të buzëqeshura, shaka të …

Read More »