Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Motra gr.uas time e preferon te tr.ash dhe ….

Pershendetje pak histori e turpshme por cte bej kur motra e gruas deshi tem cmende krejte esht bombe e vertete neve kena edhe nji vajze nje vajz 4 vjec kjo ishte familja ime me ne erdhi dhe tezja qe isht 43 vjec 2 vjet me e vogel se gruaja ime …

Read More »

I fe juari luante me letra unë … eg.ërsi.sht / ai me fu ti do.ren poshtë br.ekçeve dhe po më fërk.onte

I fejuari luante me letra unë … eg.ërsi.sht / ai me fu ti do.ren poshtë brekçeve dhe po më fërk.onte Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurrela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeç sapo isha fejuar me një djalë që …

Read More »

Nëse një ma.shkull i bën këto 5 gjëra me ju, ju jeni duke e cm3ndur ate

o çdo gjë në çift janë “momente intime”, por as të gjitha fjalët, të gjitha ndjenjat, duhet të ketë një ekuilibër mes secilës “aspekt” të një çifti.Gratë zakonisht janë të pasigurtë me këtë temë, kështu që ne duam t’ju japim 5 këshilla me të cilat do të kuptoni se çfarë …

Read More »

Mos e lejo kurrë bu.rrin të bëjë këto 10 gjëra në “zo.gun” tënd. Numri 1 bëhet nga shumë gra, por pasojat janë shumë të keqija

Mos e lejo kurrë burrin të bëjë këto 10 gjëra në “zogun” tënd. Numri 1 bëhet nga shumë gra, por pasojat janë shumë të keqija Vajza dhe gra, këto janë 10 gjëra që nuk duhet të bëni në pjesët tuaja private. Shumë gra, për fat të keq, nuk e marrin …

Read More »

Intervista me e çm3ndur , gazetarja nuk permbahet nga tru pi te ketij bi she dhe.. (VIDEO)

Intervista me e çmendur , gazetarja nuk permbahet nga trupi te ketij bishe dhe..  Interviste me e cmendur GAZETARJA arrine ne ORGAZME gjate intervistes pas trupit te ketij bishe…Kjo interviste ska per te harruar nga gjithe shikuesit se si Gazetarja cmendet pas ketij Flex Lewis.Cdo gje bie ne sy nga …

Read More »

Kontrollon mba.thj3t e së bij3s ne dollapin, Nëna shqiptare çm3ndet kur sheh këtë gjë (Video)

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues.Gjatë ovulacionit femrat bëhen nga pak më të egra, të gatshme për joshje, ndërkaq më shumë kujdesen për pamjen e vet dhe janë shumë …

Read More »

Çfarë i ndodh “z.ogut” kur nuk bën më ma.rrëdh.ënie s3k.suale

Çfarë i ndodh “z.ogut” kur nuk bën më ma.rrëdh.ënie s3k.sualeËshtë një shqetësim gjithnjë e më i shpeshtë për të ditur, çfarë ndodh saktësisht në trup kur një grua ndalon së qenuri s*ksualisht aktive? Mitet që janë ndërtuar rreth kësaj pyetjeje janë shumë dhe mund t’ju bëjnë të besoni se jeni …

Read More »

Bisedat e nx.ehta Pas se.ks.it djali i shkruan vajzë: Po m’dhemb shumë k…, ti me kë s’je q…

Bisedat e nx.ehta Pas se.ks.it djali i shkruan vajzë: Po m’dhemb shumë k…, ti me kë s’je q…Sa te dobishme per komunikim, aq edhe te prishin pune keto rrjetet sociale, madje duke u kthyer edhe te rrezikshme per privatesine. U ka rënë rasti ndonjehere të bisedoni me njerëz të panjohur …

Read More »

Zvicërr : z3zaku nuk më lëshoi për 6 orë ,ishte i pang.opshëm / kisha dhimje ba.rku dhe…

Quhem Rukije jam 29 vjeqare e martuar , jam e lumtur ne martes por kunata ime me njoftoj me zezakun qe punonte me nji shitore ketu ne Argau me te, asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur kunata me bindi …

Read More »

Kush janë vendet ku fe.mrat “Vd.esin” t’i pr.ekësh… (Video)

Kush janë vendet ku femrat “Vdesin” t’i prekësh… Shumica e meshkujve shpesh pyesin se ku duhet prekur partneren, në mënyrë që t’ia mundësojnë të përjetojnë ekstazën. Në qoftë se nuk i dini dhjetë zona kryesore erogjene të femrave, po jua japim listën e tyre! Jo, në vend të parë nuk …

Read More »