Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Harrojeni dentistin, kjo mënyrë do ju bëjë që dhëmbët tua kenë zili të gjithë

Pastërtia e njeriut nis nga goja! Ajo eshte tejet e rendesishme pasi ndihmon edhe në parandalimin e problemeve të ndryshme me dhëmbët, sëmundjet e mukozës si dhe aromave të pakëndshme të gojës.Një recetë e thjeshtë do ju ndihmojë të kujdeseni më së miri për higjenën orale. Nga eleminimi i gurëzave, …

Read More »

‘U pa.gova dhe bë.më mar.rëdh.ënie të shf.renu.ara në ho.telin lu.ksoz, ishte futb.ollis.ti dhe një va.jzë”

Që futbollistët të kenë afera të tilla, kjo dihet. Por emri i tij po lakohet sërish.Ish-sulmuesi i Manchester United Wayne Rooney është a.k.uzuar nga një punonjëse s*ksi se ka pasur marrëdhënie treshe me lojtarin dhe një vajzë tjetër.Ajo ka treguar gjithashtu se nuk ka pasur marrëdhënie vetëm me Wayne Rooney …

Read More »

Nëse ju nd.odh kjo gjë gj.atë shta.tzë.nisë, fë.mija juaj do të li.ndë i zgj.uar

Një studim tregoi se hormonet që shkaktojnë përzierjet në mëngjes janë të njëjta me ato që lidhen me zhvillimin më të madh të trurit tek fëmijët. hulumtimet e botuara në “the journal of pediatrics” zbuluan se përzierja që ndodh gjatë shtatzënisë është një shenjë e shkëlqyer e një iq të …

Read More »

I fu.sni kë.shtu b*ek.ët në lav.atriçe, por po bëni ga.bimin e pafa.lshëm

Ekspertët theksojnë se rrobat e brendshme të trupit të cilat lahen në temperatura të ulëta kurrsesi nuk do të duhej t’i lanit me gjërat e tjera që përdorni në kuzhinë.“Çdo larje e brekëve në temperaturë më të ulët se 60 gradë nuk do t’i vrasë bakteret. Assesi mos i lani rrobat …

Read More »

She.rr i for.të në pla.zh, fem.rat sht.rij.në në tokë njëra-tj.etrën, në fund da.lin pa të bre.ndsh.me

She.rr i for.të në pla.zh, fem.rat sht.rij.në në tokë njëra-tj.etrën, në fund da.lin pa të bre.ndsh.me..Kjo eshte nje nga ato sherret qe vertete te trembin dhe te terheqin vemendjen, dhe per me teper, ka ndodhur mes femrash.…Sherri ndodhi ne Mikonos, ndersa askush nuk i mori vesh arsyet.Femrat u shtrine pertoke …

Read More »

E tu.rpsh.me, kën.gëta.rja jonë e pre.fer.uar një ‘id.iote’, i uli pan.tallo.nat të r1ut dhe i nx.ori or.ga.nin para…

Një model, Josh Klos,  ka hedhur akuza të forta kundrejt këngëtares shumë të njohur Katy Perry, me të cilën ka bashkëpunuar për videoklipin ‘Teenage Dream ’.Ai ka thënë se ndërsa kanë qënë në një festë të përbashkët të një ditëlindjeje të një miky të tyre, ajo i ka ulur pantallonat …

Read More »

Haj.eni VE.TËM me par.tnerin, kjo është receta për aku.llo.ren që të sj.ell në qe.jf

Nese jeni duke kerkuar nje akullore ndryshe, ne shije dhe “efekt”, atehere duhet te provoni kete recete, por nuk eshte per femije… pasi permban alkool.Përbërësit: 3 përbërësit kryesorë që ju duhen: çaj pjeshke i ëmbël, pije alkoolike sipas dëshirës dhe pjeshkë (ose nektarinë). PPërgatitja: Zhytni disa copa pjeshke ose nektarine …

Read More »

Vajza e ek.raneve dhe biz.nesmeia e njohur ka.pet duke fu.tur gi.shta.t “aty po.shtë”, ia afron bu.rrit t’i nuhasë

Gemma Collins i la fansat me një ndjerë neverie të tmerr.shme pasi para kamerave ajo nuk nguroi të bënte një veprim banal.Vajza e ekraneve dhe njëherësh biznesmene britanike, është parë teksa ndante me të gjithë shqetësimin e saj të pjesës intime, pasi sipas saj ishte në “flakë” dhe kishte kruajtje.Por …

Read More »

“Uji do të dalë dhe do të mbulojë…” shk.encëtarët të ala.rmuar: Ja çfarë pritet të nd.odhë në Ballkan

Niveli i detit Mesdhe shumë shpejt pritet të rritet.Alarmi këtë herë ngrihet nga shkencëtarët e Institutit kombëtar të gjeofizikës dhe vullkanologjisë të cilët llogarisin se niveli mund të rritet me 20 centimetra  deri në 2050-tën, dhe 57 deri në 2100.Në zona të veçanta si laguna e Venezias, uji mund të …

Read More »

Ai e ka ‘mikun’ e vogël? Mos u shqetësoi! Këta janë pozicionet që iu zgjidhin hallin

Ai e ka ‘mikun’ e vogël? Mos u shqetësoi! Këta janë pozicionet që iu zgjidhin hallin Partneri juaj e ka “mikun” e vogël? Një mikropenis i vërtetë, me gjatësi më pak se 7 cm në ereksion, është relativisht i rrallë.Por, nëse p.enisi me të cilin po ‘punoni’ është zyrtarisht mikro …

Read More »