Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Kjo është gjëja që gratë nuk e bëjnë kurrë me burrin, me dashnorin po!

‘Rutina dhe sjelljet e zakonshme e ‘m.bysin’ jetën s*ksuale në çiftet e martuara’.Kështu shprehet doktoreshë Juliette Buffat e Gleeden.com, e cila thekson se s*ksi mes bashkëshortëve rrezikon të shndërrohet në një grackë.“Me të dashurin, thotë Buffat, një grua ndihet më e lirë për të eksploruar fantazitë seksuale.”“Një grua e martuar, …

Read More »

Mami nga Elbasani shifte nga dritaret mos eja dhe më

Une isha nje student 35 vjecar dhe ndihesha sikur isha lidhur me nje 70 vjecare. Gruaja ime prej 4 vjetesh nuk deshironte te bente s… me me mua. Ne u martuam kur une isha 18 vjec dhe gjerat shkonin keq pas disa viteve martese. Surpriza im per kete situat, ajo …

Read More »

Shqiptarja i ofroi 3k.s të mosh-uarit italian, por ajo që i “dhuroi”….

Ngjarje me protagoniste shqiptarë dhe shqiptare në Itali raportojnë çdo ditë mediat e vendit fqinj.Këtë herë bëhet fjalë për një vajzë 27 vjeçare me origjinë shqiptare e cila ka hipur në makinën e një 80 vjeçari italian, dhe më pas i ka vjedhur 350 euro nga portofoli, raporton media italiane.Ajo …

Read More »

Taksisti nga Tirana :kam bërë s3k.s me shoqen a’doleshent’e të vajzës sime, tani kam frikë se…

Vajza vendosi të qëndronte me mua. Kam dashur gjithmonë më të mirën për të, e si pasojë vendosa që kohën time t’ja kushtoja asaj dhe nuk kisha mendje që të krijoja një lidhje tjetër. Tani ajo është 18 vjeçe dhe jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin ,naten punoj taxi.Ajo ka …

Read More »

Sa duhet të zgjasë s3k.si që të kënaqet fe.mra? Rezultatet e studimit janë befasuese (Video)

Në shumë studime që janë kryer në fushën e seksologjisë, pyetja “Sa duhet të zgjasë një raport seksual i kënaqshëm” ka qenë e pashmangshme.Për ti dhënë përgjigje kësaj pyetje nga studimet ka rezultuar se kohëzgjatja ideale e një marrëdhënie të mirë seksuale, ku kënaqet edhe mashkulli, edhe femra, është 13 …

Read More »

Burri i bukur por plaku kur e fu,,, me kerciste, shume dhe

Pershendetje, tjav tregoj nji histori pak te nxehte se cfar me ka ndodhur ,quhem lule 31 vjeqe por ngjaj sikur jam me te moshes s e re kom 1 femije por si thojn kur e provon rrushin e ndaluar mendja te rrin aty. Tan kohen kom imagjinuar se duhet te …

Read More »

Mozzik Ia Pr3k Të Pa.smet Luanës Live Në Emision, Por Shikoni Si Reagoi Luana.. (VIDEO)

Mozzik Ia Prek Të Pasmet Luanës Live Në Emision, Por Shikoni Si Reagoi Luana..Mozzik Ia Prek Të Pasmet Luanës Live Në Emision, Por Shikoni Si Reagoi Luana.. (VIDEO)Ne emisionin e fundit të Luana Vjollces ishte i Ftuar Mozzik me shumë kolegë te tjere ne lojën e emisionit e cila kishte …

Read More »

I thosha pl.akut kalo shp.ejt posh.të, sepse po me ikë tr.uri.. (Video)

Në shumë studime që janë kryer në fushën e seksologjisë, pyetja “Sa duhet të zgjasë një raport seksual i kënaqshëm” ka qenë e pashmangshme. Te them te drejten jam e bukur kam sy te kaltërtt, buzëë te trashe,ku te gjithe me thon se jam shum s…, po un dua te …

Read More »

22 vjeçarja: U martova ne Zvicerr dhe kam kryer marr3dhe.nie qe naten e pare, por me beri atë qe sme shkoi mendja (VIDEO)

Pas një lidhjeje të shkurtër me kolegen e punës disa vite më të vogël, ajo e braktis krejt papritur.E dashur psikologe Deidre, unë kam nevojë për një këshillë.Para një muaji u lidha me një kolegen time e cila kishte ardhur për praktikë. Unë jam 26 vjeç ndërsa ajo vetëm 17. …

Read More »

Doni s3.ks gjithë na.ten? Ja çfarë duhet të ha.ni

Intimiteti është një element kyç në një marrëdhënie. Së bashku me besimin, komunikimin dhe dashurinë, seksi është gjithashtu një nga faktorët më të rëndësishëm për jetuar një marrëdhënie të shëndetshme dhe të suksesshme.Madje shumë studime kanë zbuluar se çiftet që kanë një jetë aktive seksuale janë më të lumtur si …

Read More »