Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Ja se sa kohë mund të rrinë fe.mrat pa bërë s3k.s? Përgjigjja do t’ju nxjerrë bllof

E dini sa kohë mund të rezistojnë femrat pa bërë s*ks?! Një studim i bërë nga revista femërore gjermane Petra, ku morën në shqyrtim mbi 10 mijë gra të moshës 29 dhe 39 vjeç doli në rezultatin se gati 58% e grave gjermane mund të rrinë pa bërë *eks gjatë …

Read More »

Dy mot.rat nga Prishtina më ft.uan tek sht3pia e tyre q3 ti …

Ne lagjen time nuk ka shum goca,ato qe jane jan te vogla ne moshe.Por 2 komshijet motra njera 23 dhe tjetra 22 jane shum te hedhura ne trup,kan shum byth te mdhaja.I shihja qe me shikonin por nuk e ktheja koken ose ti ngacmoja se nuk ja vlente ngaqe i …

Read More »

HISTORIA/ 24-vjeçarja ndahet nga i da.shuri pas 7 vitesh, për një javë ajo bëri s*ks me…

Kur del nga një lidhje shumë vjecare, me siguri mezi e merr veten, për shkak se je mësuar me atë person dhe të duket sikur nuk bën dot gjë pa të më në këtë jetë.Megjithatë, ka gra që e kalojnë këtë periudhë duke u hedhur sa në krahët e një …

Read More »

Vendet ku gr.atë dëshirojnë ti pr.ekin gjatë s3k.sit, por qe nuk ju thonë asnjëherë.

Shumica e meshkujve shpesh pyesin se ku duhet prekur partneren, në mënyrë që t’ia mundësojnë të përjetojnë ekstazën. Në qoftë se nuk i dini dhjetë zona kryesore erogjene të femrave, po jua japim listën e tyre! Jo, në vend të parë nuk është klitorisi! Derisa te meshkujt është krejt e …

Read More »

Çi.fti kapet duke b.ërë se. ks në plazh, arre stohen nga policia, te gjithe i njihni ata.. (Video)

Çifti kapet duke bërë se. ks në plazh, arre stohen nga policia, te gjithe i njihni ata.. Një çift që po bënte se ks në ujë u detyruan të dilnin në breg pasi policia mbërriti në plazh.Çifti kishte hyrë në ujërat e liqenit Fairport Park në Ohajo të SHBA-ve, në …

Read More »

Gazetarja harron se tavolina është prej xh.ami, hap kë.mbët dhe tregon…(video)

Gazetarja harron se tavolina është prej xh.ami, hap kë.mbët dhe tregon…(video) Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht.Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes …

Read More »

SK.ANDAL:Nuk për.mbahet dot: I ftuari I hipën Roza Latit si.për në mes të emisionit(VIDEO)

SK.ANDAL:Nuk për.mbahet dot: I ftuari I hipën Roza Latit si.për në mes të emisionit(VIDEO) Në emisionin e fundit të “Why Not” ka qenë i ftuar humoristi Olsi Bylyku i cili ka bërë një veprim që as Roza nuk e kishte pritur. Ata të dy po luanin një lojë ku do …

Read More »

Mihrije Braha hap fu.stanin dhe padashje shp.alos zo.gun e saj në emision Live, por Naimi shiikoni cka iben sesh no.rmal aj.. (VIDEO)

Mihrije Braha hap fustanin dhe padashje shpalos zogun e saj në emision Live, por Naimi shiikoni cka iben sesh normal aj.. (VIDEO) Mihrije Braha hap fustanin dhe pa dashje shpalos zogun e saj në emision LivePublikohet video ku ishte Mihrija dhe Naimi se bashku ne emision.. Por diqka shkoi shume …

Read More »

Tuna suprizon Robert Berishën në studio, ja si reagon ai, Roberti e kap dhe e .. dulen prej shinave tu dyt shiikoni cka bejn e studio..

Tuna suprizon Robert Berishën në studio, ja si reagon ai, Roberti e kap dhe e .. dulen prej shinave tu dyt shiikoni cka bejn e studio.. Robert Berisha është përballur me sozinë e këngëtares ‘Tuna’, që në të vërtetë ishte Albulena Ukaj. Ai e ka ironizuar atë duke i thënë …

Read More »