Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

“Burri E Kishte Lënnduar Këmben Ne Punë, Sh.oku I Ti Erdhi Edhe Me Tha Qe Është Lënndua Pak Bu.rri, E Futa Brenda Deri Te Behsha Gati Por Aty Ai Fi.lloj T’me”

“Burri ishte lën duar duke punuar ne një shtëpi, punëtori i ti erdhi me kamionët për te me treguar dhe marr qe te shkojmë se bashku ne sp iital, i thash qe te futet brenda deri sa te ndërrohem”“Unë isha duke u ndërruar papritur ai e hap deren, ai me …

Read More »

Shqiptarja Nga Kosova Rr.efen Tme Rrin Që Përjetoi Në S.ir.i: Shkova Be.qare, U Kth.eva Me Tre Fëmijë

Kjo është historia e shkurtër e njërës prej grave që u kthye në Kosovë nga Siria,e cila u ballafaqua me realitetin e tmerrshëm.Një femër kosovare, e cila është pjesë e grupit të fundit të të kthyerve muajin e kaluar nga Siria në Kosovë, ishte rekrutuar para katër vjetëve nga disa …

Read More »

Një Va.jzë Shqiptare 22 Vje.çare Kerkon Bu.rr Por Qe Te Jet S.erb Per Martes Arsyja Do T’ju Sh.okoj

Jo rrallë herë është raportuar për martesat e vajzave nga Shqiperia për burra të moshuar nga Serbia,Shumë vajza të rea në mosh, pranojnë të martohen me burra të moshuar, madje duke u shitur me para nga prindërit e tyre.gjendja e rëndë ekonomike e sociale janë disa nga arsyet e prindërve …

Read More »

“Lëre Bu.llicën, Me riton Dikë Më Të Mir/ë”, I Thanë Atij, Por Përgjigja E Saj I La Pa Fjalë!

“Lëre Bu.llicën, Me riton Dikë Më Të Mir/ë”, I Thanë Atij, Por Përgjigja E Saj I La Pa Fjalë! A duhet që vajzat me hundë të sheshtta të ndaahen nga i dashuuri nga një dettajë i tillë i paraqitjes?Pse?!Edhe standardet e bukurisë ndryshojnë me kalimin e kohës.Për shembull,dikur shkëlqimi ishte …

Read More »

Bleona Pytet Pse Po I Re.fuzon Shqiptaret Ajo Befason Nuk Dijnë Ta Be.jnë Sepse Mu Van Dam Me Ka…

Bleona Pytet Pse Po I Re.fuzon Shqiptaret Ajo Befason Nuk Dijnë Ta Be.jnë Sepse Mu Van Dam Me Ka… Bleona Qereti di si ë jetë në qendër të vëmendjes.Së fundmi pas një kohe që ishte larg vëmendjes së medias,ajo ka vendosur që të rikthehet atyAjo me sa duket ka ngelur …

Read More »

“Sa Herë E B.ën Në Një N.atë?” Anna Lika Nxj.err VIDEON Dhe I Përgjigjet Ndjekësit

“Sa Herë E B.ën Në Një N.atë?” Anna Lika Nxj.err VIDEON Dhe I Përgjigjet Ndjekësit Aktorja Ana Lika njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe opinionet të cilat i shpreh gjithmonë në mënyrë të drejtpërdrejtë, padyshim që çdo gjë rreth saj shkakton lajm.Aktorja është një ndër personazhet më të …

Read More »

Rr.ahje Spektakolare, Gr.uaja Dhe Da.shnorja Bëhen Bashkë, E Bëjnë “PESTIL” Bu.rrin Tra Dhtar!

Rr.ahje Spektakolare, Gr.uaja Dhe Da.shnorja Bëhen Bashkë, E Bëjnë “PESTIL” Bu.rrin Tra Dhtar! Një burrë e ka pës uar keq nga bashkëshortja e tij, të cilën ai e tradhë tonte, por edhe nga dashnorja e cila mori vesh që ai ishte i marttuar.Në momentin kur ajo merr vesh që e …

Read More »

Artistja E Njohur Shqiptare: Vjehrra Duhet Rra.Hur 5 Herë Në Ditë

Artistja e njohur shqiptare: Vjehrra duhet rrahur 5 herë në ditë Nuk është ndonjë sekret që nuse e vjehrrë kanë raporte konfliktuale, madje ndonjëherë edhe duke i kaluar të gjitha limitet. Teksa poston një foto në rrjetet sociale, ku shihet ajo që ndodhi në “TV Klan”, Rudina shkruan përmbi foto, …

Read More »

EKSKLUZIVE:Rasheli Plas B.om.bë.n Ermal Mamaqi Më Pro.vokonte Dhe Kërkonte…

EKSKLUZIVE:Rasheli Plas B.om.bë.n Ermal Mamaqi Më Pro.vkonte Dhe Kërkonte… Mbrëmjen e sotme Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur.E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut …

Read More »

Në Gjermani Jetoj Dhe Jam 25 Vj.eqare , Dua Te Fe.johem Me Një Sh.qiptarë Që Ta Ruaj Traditën E Babes Tim

Jetoj në Gjermani dhe jam 25 vjeqare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e babes tim Unë dëshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar. Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar …

Read More »