Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme / Flet gru.aja e mar.tuar: Me ftoi per t’ia kryer punet e shtepis por me…

Flet gru.aja e mar.tuar: Me ftoi per t’ia kryer punet e shtepis por me…

Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. am 30 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se po të mos isha, do të përjetoja çdo gjë që do të më sillte jeta.Pershendetje doja ta tregoja nje rast qe me ka ndodhur nje nate. Nje nate me burrin tim vendosem qe te shkonim mysafir tek komshia dhe pasi shkuam hongrem pitem dhe pastaj pas nje kohe 30 minutash pata nevoj qe te shkoj ne wc. U qova nga vendi ku ishim duke bere muhabet dhe vazhdova rrugen per ne wc qe ishte larte ne katin e dyte. Burri im ishte i pire nuk dinte asgje. Per te vazhduar leximin e plot dhe pamje te plota Shtiyp R3kl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.