Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme / Flet fshatarja: Edhe pse unë i tregova se jam e vi.rgj3r…ai me pa.ll3n e tij më …

Flet fshatarja: Edhe pse unë i tregova se jam e vi.rgj3r…ai me pa.ll3n e tij më …

Edhe pse unë i tregova se jam e virgjër…ai me pallen e tij më çmontoi deri sa…. Prsh jam Agnesa 24 vjece./Nje dit me erdhi kusheriri per kaffe e prita shum mir sepse se kisha pa 5 vite bem muhabet shum i tregova qe pas 3 dite fejes u ndava me pyeti a jam e virgjer ende i thash jo tha si mund te rrish tani pa seks i thash qe ja dal disi tha dhe un jam i ndar nga bashkshortja dhe smund te ja dal do do kenaqemi sod ne dy me tha un u laha menjeher e vrejti filloi te ma lemoj … tim po hur nxerri pallen e madhe ohhhh ja kapa me…/ Edhe pse unë i tregova se jam e virgjër…ai me pallen e tij më çmontoi deri sa…. Shtiyp R3kl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.