Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme / E zhv eshur në pishinë me Romeon, Jonida flet për herë të parë pas pa.mjeve in time (Video)

E zhv eshur në pishinë me Romeon, Jonida flet për herë të parë pas pa.mjeve in time (Video)

E zhv eshur në pishinë me Romeon, Jonida flet për herë të parë pas pa.mjeve in time Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi ka folur për herë të parë pasi u publikua videoja ku shihej në momente in time me aktorin Romeo Veshaj.E pyetur nga revista “Class” se si i komenton titujt e mediave rozë në lidhje me faktin që është futur një Romeo në jetën e saj, Jonida është shprehur se ndihet e qetë dhe e lumtur pa dashur të hyjë në detaje……Shtiyp R3kl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.