Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme / E pabesueshem: G.odet gruaja e Ramushit, mos me lashtë Zoti pa k…(VIDEO)

E pabesueshem: G.odet gruaja e Ramushit, mos me lashtë Zoti pa k…(VIDEO)

E pabesueshem: Godet gruaja e Ramushit, mos me lashtë Zoti pa k… Anita, është nusja më e madhe në familjen Haradinaj.Ajo ka edhe tri kunata të tjera, të cilat janë më të bukura se tjetra. Shpesh herë në media është folur për harmonin dhe dashurin që kanë më njëra tjetrën.Por së fundmi, Anita, e cila ka qenë e ftuara e kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ka folur haptas për kunatat e saj, duke treguar kështu për dashurinë që ka ndaj tyre.Se si e befasuan kunatat Anitën, dhe çfarë thotë ajo për to…Ne vazhdim keni videon e lajmit….. Shtiyp R3kl.amen me poshte dhe shiko vijdeon e plote.