Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Fantastike: Lajm i madh për shqiptarët/ Anglia merr vendimin e papritur për emigrantët, tani të gjithë…

Fantastike: Lajm i madh për shqiptarët/ Anglia merr vendimin e papritur për emigrantët, tani të gjithë… Një mundësi e artë e duket se ka ardhur nga Britania për të gjithë emigrantët, përfshirë edhe mijëra shqiptarët që e duan të pajisen me dokumenta. Londra njoftoi se çdo qytetar i cili mbërrin …

Read More »

Jam 28 vj3çare dhe jetoj ne Per3ndim,I kisha pro.vuar të gjitha me m3shkujt, por jo edh3 me….

Çdo femër dëshiron që mashkulli i saj t’i fusë gishtat.Kur flas për futje gishtash  e kam fjalën për një penetrim të fuqishëm dhe me pasion.I dashuri më i ri në jetën time ma jep këtë kënaqësi çdo ditë.Asnjëherë s jam eksituar aq shumë sa kur jam me të.Ajo që e …

Read More »

12 gjëra që cm3ndin cdo fe.mer. Nëse ju bëni te 7 ajo do te ju doj tere jeten

Karizmat dhe puthjet, si dhe pjesët e tjera të trupit, janë armë për të joshur një grua, për të arritur një gjendje të lartë kënaqësie dhe kulmojnë në momentin e arritjes së majës së qiellit. Kjo mund të arrihet përmes stimulimit të tyre, prandaj paraqesim disa prej atyre që nuk …

Read More »

Vjehrra Me Dashn.orin S3k.s E Br.itma Dhe Unë “Pa” Burrë …

Vjehrra Me Dashn.orin S3k.s E Br.itma Dhe Unë “Pa” Burrë …Kam problem me vjehrrën time. Me aq sa kam lexuar kam kuptuar se ka shumë nuse të reja që kanë probleme me vjehrrat e tyre. Por, në të njëjtën kohë kam lexuar histori nusesh, të cilat ankohen kot më kot. …

Read More »

Plaka ishte e pap3rballu.eshme në sh.trat sepse…

Një djalë 22­ vjeçar i cili është dashuruar me një grua 43­vjeçare. Kjo e fundit është e lidhur njëkohësisht me dikë tjetër, gjë që e shqetëson djalin. A e do vërtetë ajo 22-vjeçarin apo po e përdor si lodër për dëshirat e saj seksuale?!Kjo është dilema e djalit, i cili …

Read More »

A ke bërë marr3dhe.nie me Luana Vjollcen?, Adrian Gaxha shokon me përgjigjen e tij (Video)

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një intervist i …

Read More »

Robertit I Behet Pyetja Sa Here Në Ditë E B.ën Me Norën, Dhe Ai Befason Gjithë Publikun Me Pergjigjen E Tij.. (Video)

Robertit I Behet Pyetja Sa Here Në Ditë E Bën Me Norën, Dhe Ai Befason Gjithë Publikun Me Pergjigjen E Tij..Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha, ka rrëfyer sesi ia del të qëndrojë në formë kaq të mirë, e këtë e ka pohuar në emsionin “Why Not” të Roza Latit. …

Read More »

‘Më hoqi re.çipet.at në pishinë dhe… ‘, shqiptari i bën gj.ëmen tu.ristes an.gleze

Një 31-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi nën akuzën se ka tentuar të përdhunojë një turiste 21 vjeçe nga Anglia.Lajmin e bëjnë të ditur këtë të shtunë mediat lokale, por pa raportuar detaje lidhur me gjeneralitetet e shqiptarit.Arrestimi erdhi pas denoncimit që 21-vjeçarja bëri paraditen e djeshme, rreth orës 11, …

Read More »

I dalin me.sazh.et/ Genta e Big Brother i çon vi.deo dhe foto er.oti.ke, reperi shqiptar e lë si m*t me atë që i bën

I dalin me.sazh.et/ Genta e Big Brother i çon vi.deo dhe foto er.oti.ke, reperi shqiptar e lë si m*t me atë që i bën E mbani mend Gentën nga Korça e cila ishte disa vite më parë pjesë e Big Brother?Edhe pse këto vitet e fundit ka ndryshuar shumë, pas …

Read More »